Vetserviss.lv


Kontakttālrunis: 63322769

Mobilais tālrunis: 29104453

Ziedojumu akcijā, ko Kuldīgas dzīvnieku izolatora labā sarīkoja SIA Obodņikova veterinārais serviss, sagādātas ļoti noderīgas lietas. Uzņēmums vienu mēnesi šim nolūkam ziedoja 2% no katra barības Pro Plan Purina pirkuma, kopā tas veidoja 176 latus. Par šo summu dzīvniekiem iegādātas mazgājamas segas, ēdiena bļodiņas, konservi un sausā barība, mazgājama māja kaķenēm dzemdētājām, divi būri kaķu pārvadāšanai, rotaļlietas suņiem.


Veterinārārste Signe Vīgante stāsta, ka daži pircēji saviem dzīvniekiem veikaliņā prasījuši tieši šo barību, lai tā atbalstītu labdarību. Vieni konservus un sauso barību, segas, dvieļus un bļodiņas nesuši uz servisu, citi paši veduši uz izolatoru. Ziedotāji bijuši gan skolotāji un pensionāri, gan strādnieki un uzņēmēji, dažs vēlējies palikt anonīms.
„Tagad jācer, ka mūs sadzirdēs pilsētas dome un izolatoram piešķirs vairāk naudas,” saka S.Vīgante. „Vissvarīgāk ir ierīkot pieeju ūdenim. Tas ļautu šo vietu pārveidot par dzīvnieku patversmi.” Obodņikova veterinārais serviss labi zina izolatora vajadzības, jo uzņēmumam ir līgums ar Kuldīgas komunālajiem pakalpojumiem par dzīvnieku medicīnisko aprūpi.

 

Avots: Kurzemnieks / www.kurzemnieks.lv

{backbutton}